Hakkımızda

06.06.2002 YILIN DA KURULAN FİRMAMIZ, SEBA MAKİNE ELEKTROİK İNŞAAT SANAYİ VE LİMİTED ŞİRKETİ İŞ VE İNŞAAT MAKİNELERİ SEKTÖRÜNDE YEDEK PARÇA İKMAL VE TEDARİK ALANIN DA ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞTIR.MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA GEREK YURTİÇİNDEN GEREK YURTDIŞI ALMANYA, AMERİKA, KORE, ÇİN GİBİ BENZER ÜLKELERDEN YEDEK PARÇA TEDARİĞİ YAPARAK MÜŞTERİ TALEPLERİ DEĞERLENDİRİLERK ORJİNAL, OEM VE YAN SANAYİ ÜRÜNLER EN KISA SÜRELERDE VE EN UYGUN FİYATLARLA İHTİYAÇ SAHİPLARİNE TESLİM EDİLMİŞTİR. GÜMÜNÜZ PAZAR ŞARTLARIN DA EN SERİ VE EV EKONOMİK KOŞULLARDA YEDEK PARÇA TEDARİK VE İKMAL İŞLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN ÖZENLE YAPILMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

2008 YILI İLK YARISIN DA MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİ DOĞRUL KADOSAN SANAYİ SİTESİN DE BAKIM ONARIM İŞLERİ İÇİN ATELYE KURMUŞ OLAN FİRMAMIZ ÇOK KISA BİR SÜRE SONRA HİDROLİK KAYA KIRCI YEDEKLERİ İMAL ETMEYE BAŞLAMIŞTIR.UZUNCA BİR SÜRE TALAŞLI İMALAT VE BAKIM ONARIM İŞLERİ YAPAN FİRMAMIZ 2016 YILI BAŞLARIN DA  KENDİ MARKASI OLAN TENA HİDROLİK KAYA KIRICILARINI ÜRETMEYE BAŞLAMIŞ TIR.. TENA HİDROLİK KAYA KIRICILARI HAFİF SINIFTA  6 MODELİ İLE KAZICI-YÜKLEYİCİ (BEKO-LODER) VE MİNİ EKSKAVATOR GRUBUN DA HİZMET VERMEKTEDİR.

AĞIRLAŞAN EKONOMİK KOŞULLAR SEBEBİ İLE FİRMAMIZ İMALATA EKONOMİK KOŞULLAR DÜZELENE KADAR ARA VERMİŞ, MOBİL SERVİS İLE BAKIM ONARIM İŞLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.16 YILLIK TECRUBEMİZ İLE HER TÜRLÜ YEDEK PARÇA TEDARİĞİ, İKMALİNİ, YAPABİLEN FİRMAMIZ AĞIRLIKLI OLARAK JCB KAZICI-YÜKLEYİCİLER İÇİN MOBİİL SERVİS VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.


Whatsapp
Sipariş ve Bilgi Hattı